‘’Öğrenmenin Önündeki Bilişsel Engelleri Kaldırın! ‘’ ilkesiyle 1 OCAK 2014’te yola çıkan Nero Health Gelişim Akademileri, bugüne kadar İzmir ve Türkiye’ de, birçok bireye ulaşmıştır. Hayatında başarıyı hedefleyen bireyler arasında bilişsel gelişim memnuniyetini en fazla kazanmış akademilerden biri olmayı başarmıştır.

Günümüzde bireyler, bilişsel performanslarını yetersiz kullanmalarının olumsuz sonuçlarını çok sık dile getirmeye başlamışlardır. Bilişsel performansların yetersiz kullanılması; kişinin birçok alanda hatalar yapmasına sebep olmakta; bu da başarısız sonuçlara yol açmaktadır. Nero Health Gelişim Akademileri, kişilerin bilişsel kapasitelerini arttırmayı ve kişiyi sahip olduğu en üst bilişsel yeteneğe ulaştırmayı hedeflemektedir. Kısacası “öğrenmeyi öğretmek” Nero Health Gelişim Akademilerinin tek amacıdır. Bu da bilişsel yeteneğini en üst düzeyde kullanabilen kişiler yaratarak mümkündür.

Nero Health Gelişim Akademileri kurulduğu günden bugüne, yüzlerce bireyin öğrenmeye giden yolda bilişsel engellerini kaldırarak insanların bilgiye hükmetmelerini sağlamıştır. Nero Health Gelişim Akademileri kendilerine danışan insanlardan ve bu insanların yakın çevrelerinden alınan memnuniyet referanslarıyla en hızlı gelişen akademilerden biri olma unvanını kazanmıştır.

Öğrenmenin önündeki bilişsel engelleri ve bu engellerin nasıl ortadan kaldırılacağını bilen uzman ekibi ile bu ekibe güvenen her yaştan birey sayesinde Nero Health Gelişim Akademileri gelişmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.